My Site Preloader
Inapoi

Cariere Credius

Internship Gestiune Portofoliu

Experienta in munca

experienta in domeniul bancar prezinta avantaj

Locul de munca

Bucuresti

Data actualizarii

24-04-2024

Suntem in cautarea unui coleg care isi doreste sa se dezvolte alaturi de noi, iar cerintele pentru acest rol sunt:

  • Studii superioare economice finalizate;
  • Experienta in domeniul bancar / IFN, constituie un avantaj;
  • Buna capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informatiilor;
  • Competente de comunicare si atentie la detalii;
  • Cunostinte de operare Microsoft Excel.

In cadrul echipei noastre vei avea urmatoarele responsabilitati:

  • Gestionarea si monitorizarea portofoliului de clienti existenti;
  • Asigurarea bunei derulari a fluxurilor operationale post-vanzare;
  • Monitorizarea solicitarilor primite din partea clientilor;
  • Calcul sume rambursari anticipate si retragere din contract.

Noi iti oferim urmatoarele beneficii:

  • Dezvoltarea competentelor in cadrul unei echipe tinere de profesionisti;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Training si suport in mod permanent;
  • Abonament medical gratuit;
  • Zile suplimentare de concediu de odihna in functie de vechimea in companie;
  • Decontarea transportului in comun.
  • Nu ezita, aplica si hai sa ne auzim pentru a povesti mai multe!”

Echipa Credius se defineste prin inovatie intr-un context provocator si este formata din persoane tinere, dinamice, atat profesioniste, cat si cu dorinta puternica de dezvoltare profesionala. Angajatii nostri sunt, inainte de toate, prietenii nostri si reprezinta centrul culturii organizationale, puterea noastra si, nu in ultimul rand, cheia companiei in drumul spre succes. Astfel, am reusit sa cream o echipa unita si o atmosfera placuta la birou. Daca vreti sa faceti parte din echipa noastra, nu ezitati sa ne contactati.

Trimite-ne CV-ul tau si hai sa ne intalnim la o discutie pentru mai multe detalii!

Aplica pentru acest post

Credit online urgent

Prin definitie, progresul nu sta pe loc. A trecut foarte putin timp de la momentul cand nu ne puteam imagina o situatie in care o persoana poate obtine un credit fara o vizita prealabila la o banca sau la o alta institutie financiara. Astazi, exista aceasta posibilitate. Dupa completarea cererii online si obtinerea aprobarii de finantare, poti semna contractul chiar la tine acasa. Banii sunt transferati direct pe cardul tau sau ii poti primi in numerar.

Aplica acum!