My Site Preloader
Inapoi

Cariere Credius

Agent Servicii Client - Iasi

Experienta in munca

Nu este obligatorie

Locul de munca

Iasi

Data actualizarii

28-03-2024

Ne dorim in echipa un nou agent servicii client! Suntem in cautarea unui coleg care isi doreste sa se dezvolte alaturi de noi, iar cerintele pentru acest rol sunt:

  • Absolvent de liceu cu diploma de Bacalaureat;
  • Persoana dinamica;
  • Abilitati de comunicare si orientare catre client;
  • Capacitate de concentrare si de analiza a informatiilor receptionate/furnizate;;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Spirit de observatie;
  • Experienta pe un rol similar reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte operare MS Office.

In cadrul echipei noastre vei avea urmatoarele responsabilitati:

  • Oferi informatii telefonic clientilor sau potentialilor clienti cu privire la produsele noastre de creditare;
  • Oferi informatii solicitate de clienti cu privire la situatia creditelor acordate;
  • Acorzi asistenta tehnica si comerciala clientilor/potentialilor clienti/partenerilor;
  • Preiei, gestionezi si redirectionezi in functie de situatie, solicitarile primite din partea clientilor;
  • Stabilesti relatii de mentinere si dezvoltare cu clientii/potentiali clienti si cu partenerii/colaboratorii nostri.

Inca nu esti convins? Noi iti oferim urmatoarele beneficii:

  • Posibilitatea de dezvoltare si formare profesionala continua in cadrul unei companii inovatoare, fara a fi necesara experienta in domeniu;
  • Mediul de lucru relaxant;
  • Training si suport in mod permanent;
  • Abonament medical gratuit;
  • Decontarea transportului in comun.

Echipa Credius se defineste prin inovatie intr-un context provocator si este formata din persoane tinere, dinamice, atat profesioniste, cat si cu dorinta puternica de dezvoltare profesionala. Angajatii nostri sunt, inainte de toate, prietenii nostri si reprezinta centrul culturii organizationale, puterea noastra si, nu in ultimul rand, cheia companiei in drumul spre succes. Astfel, am reusit sa cream o echipa unita si o atmosfera placuta la birou. Daca vreti sa faceti parte din echipa noastra, nu ezitati sa ne contactati.

Trimite-ne CV-ul tau si hai sa ne intalnim la o discutie pentru mai multe detalii!

Aplica pentru acest post

Credit online urgent

Prin definitie, progresul nu sta pe loc. A trecut foarte putin timp de la momentul cand nu ne puteam imagina o situatie in care o persoana poate obtine un credit fara o vizita prealabila la o banca sau la o alta institutie financiara. Astazi, exista aceasta posibilitate. Dupa completarea cererii online si obtinerea aprobarii de finantare, poti semna contractul chiar la tine acasa. Banii sunt transferati direct pe cardul tau sau ii poti primi in numerar.

Aplica acum!